Giriş Yap

Google Ads Paketi

Google Reklamları

Google reklamları ile işletmenizi büyütün! Sorabula Google Partner ile yeni müşteriler kazanın. 4 yıldır biriktirdiğimiz tecrübeyle sonuç odaklı çalışıyoruz.

Google Ads uzmanlarımızla iş günü içinde, işletmenizin uygunluğunu ücret talep etmeden sizin için araştırıyor, hemen reklamınızı yayına sokuyoruz.

Google Ads Nedir?

Google Ads Google’ın sunmuş olduğu, reklam verenlerin reklamlarını, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almasını sağlayan bir reklamcılık hizmetidir.

Google Reklamı Nasıl Verilir?

Google reklamı vermek istiyorsanız uzman ekibimiz ile size yardımcı olmak için buradayız. Hedef kitlenize ve bölgenize göre, uygun fiyatlı google reklamlarını sizler için sağlıyoruz.

Google Reklamı Ücretleri?

Google Ads sisteminde reklam fiyatları, her anahtar kelimede ya da alanda rekabet seviyesine göre değişim gösterir. Türkiye için ortalama tıklama başı maliyetler 7 kuruş ile 10 TL arasında değişiyor fakat 10 TL üst sınır diyemiyoruz. Bazı sektörlerde tıklama başı maliyetlerin çok daha yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Google reklamlarını bir açık artırma sistemi olarak düşünmeniz çok daha doğru olacaktır. Aslında borsa gibi de diyebiliriz. Reklam verenler anlık olarak rekaber ediyor ve tekliflerini sürekli artırıp azaltabiliyorlar. Bu sebeple de fiyatlar gün sonunda değişiklik gösteriyor.