Giriş Yap

Gizlilik Politikası

Sorabula İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi

Geçerlilik : 01 Haziran 2020

Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanızın güvene dayalı olduğunu biliyoruz. Bunu ciddiye alıyor ve web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya hizmetlerimizi kullandığınızda gizliliğinize saygı duyacağımızı taahhüt ediyoruz. Gizlilik uygulamalarımız hakkında bilgi edinmek için lütfen bu bildirimi dikkatlice okuyun.

Kullanıcılara oteller, kiralık yazlıklar ve diğer konaklama yerleri, gezilecek yerler ve deneyimler, restoranlar, uçak biletleri, gemi seyahatleri, seyahat rehberleri vb. konularda seyahat ve seyahat planlama önerilerinde bulunan çevrimiçi bir hizmet veriyoruz. Bu Bildirimde bunların tümü “Hizmetlerimiz” olarak anılacaktır.

Lütfen bilgilerinizi dikkate alarak Sorabula’nın sözleşmelerini ve uygulamalarını, nasıl davranacağını anlamak için bu sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Giriş yaparak ya da Hizmetlerini kullanarak ve/veya Sorabula ile bir hesap açarak ve Sorabula’nın sizin kişisel bilgilerinizi toplama, kullanım, ifşa, alıkoyma haklarını burada tanımlandığı şekilde anlamış ve bu sözleşmeyi kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer Sorabula’nın ihtiyacı olan bilgileri temin etmezseniz Sorabula, Hizmetlerini size sağlayamayabilir.

Sorabula İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi, Hisariçi Mahallesi Turan Caddesi No:10/340 Karesi/Balıkesir, Balıkesir TOB Ticaret Sicil kaydı bulunan Sorabula İnternet Hizmetleri A.Ş veri kontrolörünün temsilcisi, Kişisel Hakların Korunması kanuna göre No.6698 (“Türk DP Kanunu”) ile Veri Kontrolörlerine kayıtlıdır. Veri kontrolörünüz kişisel bilgilerinizin ulusal kanunlarından gizlilik standartlarına uygun olarak toplama, kullanma, ifşa, muhafaza ve koruma için yükümlüdür. Veri kontrolörünüz Gizlilik Sözleşmesinde bahsi geçen diğer Sorabula üyelerine verileri transfer edebilir. Sorabula kişisel bilgilerinizi, Sorabula ile sözleşmesel ilişkileri bulunan, sunucularında muhafazasını ve işlenmesini yapabilir. Bu sözleşme zaman zaman değişiklik gösterebilir. Herhangi bir değişiklik yaptıktan sonra Sorabula Hizmetlerini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle lütfen güncellemeler için sözleşmeyi düzenli aralıklarla kontrol edin.

Veri Koruma

Aksi belirtilmedikçe, Listeleme Portalı ve / veya lisans sahipleri, Liste Portalındaki tüm materyallerin fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Bütün fikri mülkiyet hakları saklıdır. Sorabula.com/admin/ adresindeki sayfaları, kişisel kullanımınız için, bu kayıt ve koşullardaki kısıtlamalara tabi olarak görüntüleyebilir ve / veya bastırabilirsiniz.

Bu websitesini kullanırken bize iletmiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler Gizlilik Politikamız’a uygun olarak kullanılacaktır.

Rezervasyon

Bu sitede yer alan rezervasyon yapabilme özelliği sadece kendinizin yasal hakkı olan rezervasyonları yapabilmeniz için hazırlanmıştır. Sahte veya hileli rezervasyon yapılmamalıdır.

Sorabula, bir rezervasyon acentesi veya tur operatörü değildir ve sitemizin kullanıcılarından herhangi bir hizmet bedeli talep etmez.

Haklar

İş bu web sitesinde yer alan materyallerin ve/veya temel teşkil eden yazılım kodunun tamamının veya bir kısmının, kopyalanması, yayımlanması, dağıtılması, transfer edilmesi önceden verilmiş yazılı iznimiz olmadan söz konusu olamaz.

Kabul Edilebilir Kullanım

Bu web sitesini yalnızca, Türkiye Cumhuriyeti veya web sitesine girdiğiniz ülkede yürürlükte olan kanun ve düzenlemelere uygun düşen amaçlarla ve sitenin kullanım kurallarına sadık kalmak koşuluyla kullanabilirsiniz.

*Zararlı, müstehçen, iftira eden yada başka kanun dışı bilgileri bu site üzerinden göndermemeyi, yaymamayı;

*Bu siteyi bir başkasının haklarını ihlal edebilecek bir şekilde kullanmamayı;

*Resmi olmayan, sahte veya hileli rezervasyon yapmamayı;
Herhangi bir yazılım, iş programı veya araç kullanarak bu web sitesinin işleyişine herhangi bir yolla müdahale etmemeyi;

*Bu sitenin dış görünüşü ve temelini teşkil eden yazılım kodunu bozmamayı, değiştirmemeyi veya bunlara müdahale etmemeyi;

*Bu siteye yada ilişkisi olan alt yapı oluşumlarına makul olmayan yada sitenin kapasitesi üzerinde yük yükleyecek herhangi bir işlem yapmamayı;
Şebekelerimizin hiçbirine her ne sebeple olursa olsun izinsiz giriş yapmamayı ;

kabul etmis olursunuz.

Diğer tüm haklarımıza (kanuni yada diğer) dokunmaksızın, Sorabula olarak üyeliklerinizi haber vermeksizin iptal etme ve/veya Burada belirtilen kullanım kurallarını ihlal ettiğinize inanıldığında (takdir hakkımızı kullanarak) bu siteye girişinize engel olma hakkını saklı tutarız.

Web Sitesinde Degisiklikler

Bu web sitesinde, herhangi bir duyuru yapmaksızın, yer alan bilgi, servis, ürün ve diğer verilerde değişiklik yapabilir veya bu siteyi ortadan kaldırabiliriz. Ayrıca burada belirtilen kullanım kurallarında değişiklik yapabiliriz. Bu değişiklikler, sitede yer aldığı andan itibaren yürürlüğe girmiş kabul edilir. Buna göre bu siteye girişiniz ve siteyi kullanışınız yenilenmiş kuralları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Diger Web Sitelerine Linkler

Bu web sitesi diğer internet sitelerine linkler içerebilir. Linki bulunan sitelerde yer alan bilgi, veri, ürün ve servislerden sorumlu değiliz. Söz konusu sitelere girmeniz ve onları kullanmanız tamamen sizin sorumluluğunuzdur.

Internet – Email

Kaybolma, bozulma gibi nedenler ötürü İnternet üzerinden gönderilen mesajların güvenirliği tamamen garanti edilmemektedir. Bu nedenlerden dolayı eposta olarak gönderilen herhangi bir mesajın doğruluğu konusunda – BİZDEN size gönderilmiş ya da SİZDEN bize gönderilmiş olsun – sorumluluk kabul edilmemektedir.

Websitesinin Görüntülenmesi

Websitesi üzerinden size sunulan bilgilerin her zaman için kesintisiz ya da hatasız olacağı ya da site vasıtasıyla sunulan sayfaların içerdikleri veri, yazılım ve diğer elektronik materyallerin virüs, trojan ve diğer benzeri bileşenlerden arınmış olacağı garanti edilmemektedir.

Güvenlik

Bu websitesi vasıtası ile ileteceğiniz bilgilerin tamamının güvenilir olarak saklanması ve bu bilgilere izinsiz bir şekilde erişimi engellemek için gerekli tüm tedbirler tarafımızca alınmakla birlikte, bilgilere izinsiz erişim ve bundan ötürü oluşabilecek tüm zararlarda hiç şekilde sorumluluk BİZİM tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

Sorumluluk Sınırlaması

Bu sitenin içerdigi bilgilerden dolayı karşılanması olası doğrudan veya dolaylı, özel, cezayı gerektiren ve örnek teskil edecek kayıplar ve hasarlar nedeni ile sorumluluk kabul edilmez.

Sorumluluktan Feragat

Bu sitede yer alan bilgi, hizmet ve verilere ilişkin tüm sorumluluklardan kanunların müsadesi çerçevesinde feragat edilir. Bu bilgi, hizmet ve veriler mevcut veya temin edilebildikleri durumları ile sitede yer aldıklarından, site sahibine herhangi bir sorumluluk yüklemez.

Zararı Ödeme

Bu kullanım kurallarının ihlali nedeniyle meydana gelebilecek tüm sorumluluk, kayıp, iddia ve masrafları (yasal masraflar dahil olmak üzere) karşılamayı, bizi yukarıda bahsi geçen durumlardan korumayı kabul etmektesiniz.

Diger

İş bu kullanım kuralları, bu sitenin kullanımı ile ilgili olarak bizimle yapmış olduğunuz anlaşmanın kurallarını içerir. Bundan başka yazılı yada sözlü hiçbir beyan gözönüne alınmayacaktır. Bu web sitesinin kullanımı, bu siteden yüklenen herhangi bir veri ve bu kullanım kuralları ile ilgili her işlem Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre işlem görecek ve yorumlanacaktır.