Giriş Yap

Hakkımızda

hakkimizda

Sorabula Hakkında

Sorabula İnternet Hizmetleri A.Ş

Sorabula işletmeleriniz ile müşterileriniz arasındaki etkileşimin arttırılması hedeflenerek kurulmuş bir konum değerlendirme platformdur.

“Milyonlarca insan İnternet’te sizin gibi işletmeleri arıyor.
Sizi neden seçmeleri gerektiğini insanlara gösterin. Topluluğa katılın ve hikayenizi anlatmaya başlayın: Fotoğraflar yükleyin, yorumlara yanıt verin, işletme bilgilerinizi güncelleyin ve daha fazlasını yapın.”

Sorabula.com, işletmelerinizin konumunun Google’da üst sıralarda görüntülenebilmesi fırsatını sunar. Kullanıcılarımız tarafından işletmelerinize yönelik yorum ve puanlamalar ile konumunuzun günde ne kadar etkileşim aldığını,hangi kullanıcı kitlesi tarafından ne zaman görüntülendiğini incelemenizi ve eş zamanlı olarak etkileşim halinde olmanızı sağlar. Ürünleriniz, etkinlik ve duyurularınızın kullanıcılarımıza güncel bir şekilde duyurulması ve içeriklerinin tanıtılması; işletmenizin konseptini açıklayan fotoğraflarınızın ve çalışma saatlerinizin, adresinizin, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızın kullanıcılarımız ile paylaşılmasına olanak tanır. Aynı zamanda İstek/Şikayet/Öneri Kutusu ile kullanıcılarımız tarafından talep edilen, beğenilen yahut geliştirilmesi gereken eksiklerinizin en kısa sürede farkına varılması ve geliştirilmesi açısından işletmeniz üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olacaktır.

Sorabula.com sitesi ile kullanıcılarımız, işletmelerinizin harita üzerinden belirlenmiş konumu ile yol tarifi alıp kolayca ulaşabileceklerdir.

Sorabula.com teknik anlamda da yükünüzü hafifleterek Google aracılığı ile görüntülenebilecek bir web site sayfası oluşturmanızı sağlar.

Sorabula.com hem işletmecilerimiz hem de müşterilerimiz adına memnuniyet odaklı bir platform olmayı hedeflemektedir.

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon sistemi ile günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir sistem içerisinde siz işletmeniz ve müşterileriniz ile ilgilenirken vaktinizden de kazanç sağlayacaksınız. Kullanıcılarımıza sağlayacağımız kolaylık, işletmenizin tercih edilebilirliğini fazlasıyla arttıracaktır.

Online Alışveriş Platformu: Sorbulal.com

Güçlü geçmişimiz ve birikimimiz ile Sorabula İnternet Hizmetleri A.Ş e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu sorbulal.com’u açtı.

Sorbulal.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Sorbulal, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.