Giriş Yap

Firmamız Hakkında

CleanArt Temizlik olarak Balıkesir’imizde sizlere hizmet vermeye başladık. Sizlerde ev, iş ve ofisinizin temizlik işlerinde bize gelin, bizde profesyonel ekibimiz ile sizlere hijyenik ve kaliteli hizmet sunalım.

Misyonumuz

Hijyen ve temizliği, Balıkesir’deki tüm ev, kurum ve işyerlerine profesyonel, hızlı ve yüksek kalitede ulaştırmak ve temizlikte fark yaratmak.

Vizyonumuz

Balıkesir’in en iyi ve profesyonel temizlik şirketi olmak.

Özellikler

Ürünler

Temizlik Paketleri

 • Başlangıç

  Koridor, Balkon, Oturma Odası ve Diğer Odalar

  ₺ 179,00
 • Standart

  Oturma Odası ve Diğer Odalar Koridor, Balkon, Banyo

  ₺ 249,00
 • Dolu

  Koridor Balkon Oturma ve Diğer Odalar Yatak Odası Mutfak Banyo

  ₺ 350,00
 • Ekstra

  Koridor + Koridor Oturma Odası ve Diğer Odalar Yatak Odası Banyo + Mutfak Halı ve Koltuk Yıkama Dezenfeksiyon

  ₺ 450,00

Reviews (3)

3.7 5.0 üzerinden
Servis 3.7
Fiyat, Performans 3.7
Konum 3.7
Temizlik 3.7
 • Kübra Gündüz
  20 Ocak 2021 at 01:11

  8 Ocak 2021 tarihinde Clean Art Balıkesir isimli temizlik şirketinden 2+1 evim için temizlik hizmeti aldım. Temizlik personeli fırınımın mahfolmasına neden oldu ve firma beni resmen görmezden geliyor. Fırınıma temizlik ilacını sıkıp temizlemeden bırakmış ve bende o halde çalıştırdım. Durumu farkettiğimde zaten fırın berbat hale gelmişti. Firma görevlisine yazdığımda görseli ilettiğimde mesajı görüp cevap vermediler. 1 hafta sonra tekrar yazdım ve beni yine görmezden geldiler. Parayı aldık yanlış hata olsada iş bitti olarak görüyorlar insanları. Bu nedenle bütün yanlış yönlendirmelerini buraya yazacağım ki araştıran olursa benimle aynı hataya düşüp güvenmesinler.Daha önceki ön görüşmede evimin 2 bayan personel tarafından dip bucak endüstriyel cihazlar ile tamamen profesyonel şekilde temizleneceği söylendi. Sabah 8.30 da başlayacak akşam 17.00 civarı bitecektir diye belirtildi. Temizlik günü personel saat 9.30 da geldi 8.30 da gelecek dendiğinden arayıp sorduğumda servis ile alakalı 8.30 9 arası gelirler dediler. İlk başta tek personel geldi ikinci kişi saat 11.00 de geldi. Yaklaşık 1 saat içinde buharlı cihaz ile petek temizliği yapıp gitti. Bana iki kişi olacak dendiği için sorduğumda o arkadaş cihazdan sorumlu petekleri yapıp gidiyor cevabını aldım. Cihazdan sorumlu olmasına rağmen yaninda götürmeyip diğer personele bıraktı. Bunun dışında başka cihaz falan kullanılmadı sadece ocak kısmı 1 dakika içinde buharlı cihaz ile temizlendi. Gelen kişi fırınıma silmek için ilaç sıkmış fakat silmemiş o şekilde calışıncada mahfoldu fırınm İnsanlik hali unutmuştur diyerek yazdık ama resmen görüldü attılar. Randevu oluştururken 30 saniyede cevap veren insanlar şuan yokmuşum gibi davranıyorlar. Eğer bu firmayı tercih edecekseniz etmeyin zira yanlış eksik yönlendirme ve iş sonrası eksik hatalı bir durumda ortada kalma durumunuz olabilir. Ayrıntılı fotoğraflarıda buraya ekliyorum.

  Yorumu Beğen1
 • Emre Beyaz
  24 Aralık 2020 at 21:27

  Dezenfekte işlemini ne kadar yapıyorsunuz?

  Yorumu Beğen
 • Duygu
  21 Aralık 2020 at 03:25

  Bu aralar çok fazla adınızı olumlu yönde duyuyorum sizinle çalışmak istiyorum fakat pandemiden dolayı biraz korkuyorum..

  Yorumu Beğen6

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis
Fiyat, Performans
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İşletme

Rezervasyon

Kişi Sayısı 1
Kişi Sayısı
Have a coupon?
This coupon was added
Rezervasyon Yap

Mesaj Gönder

  Şuan Kapalı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 09:00 - 18:00
  • Salı 09:00 - 18:00
  • Çarşamba 09:00 - 18:00
  • Perşembe 09:00 - 18:00
  • Cuma 09:00 - 18:00
  • Cumartesi 11:00 - 17:00
  • PazarKapandı

  CleanArt Temizlik olarak Balıkesir’imizde sizlere hizmet vermeye başladık. Sizlerde ev, iş ve ofisinizin temizlik işlerinde bize gelin, bizde profesyonel ekibimiz ile sizlere hijyenik ve kaliteli hizmet sunalım.

  1 kişi bu işletmeyi listesine ekledi.