Giriş Yap

Duyduk ki bizi merak etmişsiniz.. Size biraz Çocuk Kalbi’nden bahsedelim. Her ortam içine girdiğimizde barındırdığı eşyalar, renkleri, bunların yerleştirilme şekilleri bize saklı bir çok mesaj iletir. Bunların hepsinin adını koyamasak da bunları algılar ve farketmeden davranışlarımızı onlara göre düzenleriz. Çocuklar daha açık olan algılamaları ile bu mesajları daha iyi algılar ve ortama uyum sağlar. Bu yüzden Çocuk Kalbi çocuklara yaratıcılıklarını destekleyecek kadar renkli, özgünlüklerini sınırlamayacak kadar yalın, merakını kışkırtacak kadar zengin bir ortam sunar.

Vizyonumuz
Tüm mesleki birikimimizi ve yeterliliğimizi çocuklarımıza ve ailelerine aktarabilecek çalışmalar yaparak; kendisi ve çevresiyle barışık, mutlu, sağlıklı, kendini doğru ifade edebilen, kendine yetebilen, paylaşmayı bilen, yardımlaşma ve dayanışma duyguları gelişmiş, kendi kararlarını kendi verebilen, öğrenmeye açık, merak eden ve çevresini sorgulayan, farkındalığı yüksek, doğadan öğrenen, öğrendiklerini yaşamına uyarlayabilen ve yaratıcı çocuklar yetiştirmektir.

Misyonumuz
Sevgi dolu, güvenli, gelişimi destekleyen, yaratıcı bir çevrede çocuklarımızın var olan becerilerinin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmak; çocuklarımızın öğrenme isteklerini pekiştirmek; oyun yoluyla ve beş duyularını kullanabilecekleri materyallerle direkt ilişkide olmalarını sağlayarak deneyimleyerek ve keşfederek öğrenimlerini desteklemek; çocuklarımızın kendi verdikleri kararlar doğrultusunda deneyim kazanmalarına yardımcı olmak; bilişsel, sosyal-duygusal, özbakım, dil, psikomotor becerileri ve duyusal becerilerinin gelişimini takip edip, becerilerinin gelişimlerine katkı sağlamak ve çocuğumuzun çevresinin farkında olup, çevresiyle doğru bir iletişim kurmasında ona yardımcı olmaktır.

Özellikler

Reviews (4)

5.0 5.0 üzerinden
Servis 5.0
Fiyat, Performans 5.0
Konum 5.0
Temizlik 5.0
 • Doktor
  4 Mart 2021 at 22:16

  Çocuğumuzun yaşı tutmadığı için bu yıl gönderemedik ama seneye kesinlikle bu okula göndereceğim. Sınıfları çok geniş, okul çok ferah hastanemizde çalışan çocuğunu gönderen mesai arkadaşlarımızdan duyduğumuza göre Beyza hanımdan ve okulun eğitiminden övgü ile bahsediyorlar. Biz de kendilieriyle görüştüğümüzde güven duyduk.

  Yorumu Beğen16
 • Deniz Aygül
  15 Aralık 2020 at 00:40

  Çocuklar için harika bir ortam oluşturulmuş yenilikçi bir anaokulu. Eğer çocuğunuzu anaokuluna gönderecekseniz okulun bahçesine ve toprak alanına iyi bakın. Çoğu anaokulu bunu karşılayamaz. Oysa bu okulda bundan fazlası bile var. Tam çocuklara göre…

  Yorumu Beğen12
 • Ceyda
  5 Ekim 2020 at 09:48

  Beyza hanım ve öğretmen kadrosu gerçekten çok ilgili çocuğumuz başlayalı 2 ay oldu gözle görülür değişiklikler yaşamaya başladık. İyi ki sizi tercih etmişiz.

  Yorumu Beğen3
 • Melis Fidan
  11 Ağustos 2020 at 15:48

  Okulun yapımını ilk günden beri takip ediyoruz malum karşıda oturuyoruz. Geçen gün okulu gezdik pandemi döneminde açıldıkları için diğer okullara göre sınıfları 2 kat daha büyük çok geniş sınıf yapmışlar ve çok ferah temiz. Gözümüz kapalı bir şekilde çocuğumuzu verebildiğimiz bir kurum.

  Yorumu Beğen1

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis
Fiyat, Performans
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İşletme

Rezervasyon

Kişi Sayısı 1
Kişi Sayısı
Have a coupon?
This coupon was added
Rezervasyon Yap

Mesaj Gönder

  Şuan Kapalı

  Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 07:30 - 19:00
  • Salı 07:30 - 19:00
  • Çarşamba 07:30 - 19:00
  • Perşembe 07:30 - 19:00
  • Cuma 07:30 - 19:00
  • CumartesiKapandı
  • PazarKapandı
  2 kişi bu işletmeyi listesine ekledi.