Giriş Yap

İletişim

Mesaj Gönder

Mesaj Gönder

cocukkalbiokulu's adlı kullanıcının işletmeleri

Yorumlar

 • Doktor 4 Mart 2021

  Çocuğumuzun yaşı tutmadığı için bu yıl gönderemedik ama seneye kesinlikle bu okula göndereceğim. Sınıfları çok geniş, okul çok ferah hastanemizde çalışan çocuğunu gönderen mesai arkadaşlarımızdan duyduğumuza göre Beyza hanımdan ve okulun eğitiminden övgü ile bahsediyorlar. Biz de kendilieriyle görüştüğümüzde güven duyduk.

 • Deniz Aygül 14 Aralık 2020

  Çocuklar için harika bir ortam oluşturulmuş yenilikçi bir anaokulu. Eğer çocuğunuzu anaokuluna gönderecekseniz okulun bahçesine ve toprak alanına iyi bakın. Çoğu anaokulu bunu karşılayamaz. Oysa bu okulda bundan fazlası bile var. Tam çocuklara göre...

 • Ceyda 5 Ekim 2020

  Beyza hanım ve öğretmen kadrosu gerçekten çok ilgili çocuğumuz başlayalı 2 ay oldu gözle görülür değişiklikler yaşamaya başladık. İyi ki sizi tercih etmişiz.

 • Melis Fidan 11 Ağustos 2020

  Okulun yapımını ilk günden beri takip ediyoruz malum karşıda oturuyoruz. Geçen gün okulu gezdik pandemi döneminde açıldıkları için diğer okullara göre sınıfları 2 kat daha büyük çok geniş sınıf yapmışlar ve çok ferah temiz. Gözümüz kapalı bir şekilde çocuğumuzu verebildiğimiz bir kurum.